Kalendarza Studenta Politechniki Gdańskiej to przede wszystkim unikatowy studencki planer akademicki, który poza spełnieniem roli oldschoolowego menadżera czasu ma pomóc Wam odnaleźć ciekawe miejsca w Trójmieście, ma doradzić jak znaleźć pracę, czy dać jeszcze atrakcyjniejsze niż w Karcie Studenta Politechniki Gdańskiej jednorazowe rabaty w Trójmieście i nie tylko.

Częścią integralną Kalendarza jest tzw. „Niezbędnik Studenta”, w którym nie zabraknie licznych gadżetów takich jak m.in.: tabletki na kaca, prezerwatywa, szampon do włosów, herbatka energetyzująca oraz kawa.

Spośród zniżek, jakie znajdują się w części rabatowej Kalendarza na szczególną uwagę zasługują: jednorazowe darmowe wejście na zajęcia fitness w klubie Gymnasion, 40% zniżka w zakładzie fotograficznym Ankara, darmowa koszula i krawat przy zakupie garnituru lub marynarki ze spodniami w salonach Sunset Suits, 50% rabatu w salonach Jean Louis David, czy 30% upust w Gabinecie Stomatologicznym Nawrocki i Błażejewski na osiedlu Jasień w Gdańsku. Każdy Student zapewne również bardzo się ucieszy z jednorazowego darmowego biletu na dowolną imprezę w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej Kwadratowa. Różnorodnych rabatów jest sześćdziesiąt i z pewnością każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W Kalendarzu znajduje się także Informator, a w nim wszystko o tym co dzieje się na naszej Uczelni, gdzie i jak można sprawdzić się w działalności studenckiej, rady odnośnie kariery, przewodnik po ciekawych miejscach w Trójmieście oraz wiele innych ciekawych rzeczy.

 

Kalendarz Studenta Politechniki Gdańskiej dostępny będzie od 13 października 2005 roku na terenie Politechniki Gdańskiej w cenie 5 zł .

 

Szczegółów dotyczących tego projektu jak i wielu innych ciekawych informacji szukajcie już niedługo na tej stronie.